Kujtime

Kujtime Më kujtohet sa isha në Kosovë, kam votuar në orën e parë të ditës së votimit dhe niseshim për në Prishtinë në përcjelljen e proçesit zgjedhor duke i postuar … Continue reading Kujtime

Advertisements
google.com, pub-2489086910012980, DIRECT, f08c47fec0942fa0