Programimi në Python

Përshëndetje ky është një mësim i thjeshtë se si të përdorim klasë e Python dhe të ruajmë të dhëna në bazën e të dhënave MySQL ose MariaDB. Kodi:   # … Continue reading Programimi në Python

Advertisements
google.com, pub-2489086910012980, DIRECT, f08c47fec0942fa0